23 Şubat 2013 #1649744

Koton İade İşleminde Kaba Davrandı!

Pendik Koton çarşı şubesinden eşim bir mont aldı. hiç kullanmadan hatta etiketi dahi üzerindeyken evde beğenmediğini düşünerek iade etmeye karar verdi. Yakın olduğu için neomarın şubesine iade etmeye gittik.


Ancak buradaki kasiyer bayan ve sanki müşteri yerine kasiyerin memnuniyetini düşündüğü izlenimini bırakan mağaza sorumlusu adam bana kredi kartı ile aldığım için iadeyi ürünü aldığım şubeye iade etmem gerektiğini laubali bir tavırla söyledi.


Ancak dünyanın hiçbir yerinde altını çizerek söylüyorum kurumsal bir firmadan böyle amatör yanıt almam beni çok şaşırttı. Ben bundan sonra kotondan bir şey almayı düşünmüyorum ancak nasıl bir amatör zihniyetle çalışıldığını aktarmak istedim.

Kadir 133 Okunma

Cevaplar

  • Koton Temsilcisi26 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle düşüncelerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Mağazalarımızda, tüm çalışanlarımızla müşterilerimize en iyi hizmetin sunulması öncelikli hedefimizdir. Bu noktada siz değerli müşterilerimizden gelen uyarılar bizler için gelişme yolunda bir adım olarak kabul edilmekte olup, ilettiğiniz görüşlerinizin hassasiyetle ele alınacağını ve hizmet seviyemizde herhangi bir aksama olmamasını sağlamaya yönelik değerlendirmelerin yapılacağını belirtmek isteriz. Siz Değerli Müşterilerimizin satın aldıkları bir ürünü kullanmamanız ya da üretim hatası bulunması durumunda, nakit ödemelerde satış belgenizi (fatura/fiş) ile tüm size yakın Koton Mağazalarımızdan, kredi kartı ile yapılan ödemelerde ise; fatura/fiş, slip ile beraber ürünü satın aldığınız mağazaya ibraz etmeniz halinde 30 gün içinde para iadesi olanağı sağlamaktayız. Bilgilerinize sunar, markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Koton Müşteri İlişkileri

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön