28 Ocak 2014 #2260506

Koton İade Hakkımı Engelledi

17.01.2014 tarihinde Koton mağazasından almış olduğum hırkayı 27.01.2014 tarihinde iade amaçlı geri getirdim. Mağaza çalışanları sadece değişim yapabileceklerini iade alamadıklarını değişimin de iyi niyetlerine dayanarak olduğunu söyleyen Metroport Koton çalışanı H*** hanım iade konusunda ısrar ettiğimde yüzüme bakmayıp sıradaki müşteri ile ilgilenmeye başlamıştır. 10 gün içerisinde iade edemeyeceksem beğenmediğim ürünü, iade hakkımın olmasının ne anlamı var.

Can 203 Okunma

Cevaplar

  • Can03 Şubat 2014

    ayrıca belirtmek isterim ki şubelerinizin çoğunluğunda iade yerine değişime zorlanmakta müşteriler. ya iyi bir çalışana denk geleceksiniz ya da dişli bir müşteri olacaksınız. var olan hakkımızın bu şekilde zora sokulmasındaki sebep olarak da mağaza yöneticileri gösterilmektedir. çalışan arkadaşlar bu kararı kendilerinin değil yetkili kişinin/yöneticinin verebileceğini söyleyip olumsuz cevap tarafımıza bahsi geçen şahıslardan gelmektedir.

  • Koton Temsilcisi31 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza iletmiş olduğunuz konu nedeniyle üzüntülerimizi bildiririz. Mağazalarımızda, tüm çalışanlarımızla müşterilerimize en iyi hizmetin sunulması öncelikli hedefimizdir. Bu noktada siz değerli müşterilerimizden gelen uyarılar bizler için gelişme yolunda bir adım olarak kabul edilmekte olup, ilettiğiniz görüşlerinizin hassasiyetle ele alınacağını ve hizmet seviyemizde herhangi bir aksama olmamasını sağlamaya yönelik değerlendirmelerin yapılacağını belirtmek isteriz. Siz Değerli Müşterilerimizin bu tür sıkıntılar yaşamaması için gereken önlemler derhal alınacak ve gereken geri bildirim mağazamıza yapılacaktır. Her konuda bizleri yönlendirecek en önemli unsurun Siz Sayın Müşterilerimiz olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle, bizi bilgilendirerek açıklama fırsatı verdiğiniz ve markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Koton Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön