01 Nisan 2013 #1717314

Koton Fiyatlardaki Tutarsızlık!

İstanbul büyükçekmece atırus avmdeki koton mağazasın da 3kak21042aa kodlu ayakkabının üzerindeki fiyatı 15. 99 liraydı bu fiyat hem 36 hemde 38 numarasında vardı diğer numaralarda bu etiket fiyatı yoktu biz görevli arkadaşlara sorduk kod karşılaştırılması yaparak tüm numaralarda 15. 99 tl geçerli olduğunu söylediler.


Aynı ayakkabıdan 36 numara 2 çift almaya karar verdik kasaya ödeme yapmaya gittiğimizde M.Y. aynı üründe birinin 15. 99 diğerinin ise 59. 99 olduğunu söylediler ve ayakkabının sadece bir tanesini 15. 99 a alabileceğimizi diğerinde o fiyat yazmadığı için o fiyata veremeyeceklerini söylediler böylesi kurumsal bir şirketinin aynı ürünlerdeki fiyat tutarsızlığının sebebini anlayamıyorum.

Gizem 56 Okunma

Cevaplar

  • Koton Temsilcisi09 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza iletmiş olduğunuz konu nedeniyle üzüntülerimizi bildiririz. Mağazalarımızda ilgili kanun gereği; etiket ile kasa arasında bir fiyat uyumsuzluğu var ise; müşteri lehine olan fiyat uygulanmaktadır. Tarafımıza iletmiş olduğunuz bilgiler incelenmiş olup, ürünlerin üzerindeki güncel fiyatlar olup, ilgili kanun, gördüğünüz etiket fiyatı için geçerlidir. Bilgilerinize sunar, markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Koton Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön