27 Nisan 2013 #1766877

Koton Fişsiz Değişim Olmuyor!

Kızıma hediye olarak aldığım ürünü beden değişimi için gittiğim koton bayilerinde sadece 2 gün geçmesine rağmen fişini kaybettiğim için değiştiremedim. mağaza sorumlusu firma prosedürü gereği üzerinde barkodu bulunmasına rağmen ürünü sistemlerinden kontrol edemeyeceklerini ve marka etiketleri çıkarılmamış ürünü değişim yapamayacaklarını öğrendim.


Pazardan alınan ürünün bile değişim yapılırken firma ürünün arkasında durmamıştır . Satış yapılana kadar iyi fakat satış yapıldıktan sonraki işlemler için firmanın uyguladığı prosedür ve müşteri memnuniyeti anlayışı tamamen bir fiyaskodur.

Derya 78 Okunma

Cevaplar

  • Koton Temsilcisi30 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Koton ürünleri ile ilgili görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Satın aldığınız ürünü kullanmamanız ya da herhangi bir üretim hatası bulunması durumunda, satış belgenizi (fiş, fatura) beraberinde getirmeniz halinde, 30 gün içerisinde değiştirme olanağı sağlamaktayız. Yukarıda belirtilen prosedür çerçevesinde işlem yapılmaktadır. Bilgilerinize sunar, markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Koton Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön