23 Şubat 2013 #1650185

Koton Fişim Olmadığı İçin Mağdur Edildim!

Yaklaşık 1 yıl önce Bursa Anatolioum Koton'dan beğenerek aldığım montumu ilk yıkamadan sonra yakadan başlayarak bir çok yerinde renk atmaları oldu. Mağazaya gittiğimde doğal olarak fişim olmadığından dolayı yardımcı olamayacaklarını söylediler. Ben ne 1 yıl önce alışveriş yaptığım fişi bulabilirim nede bu montu bu şekilde giyebilirim.


Mağdurum mağduriyetimin giderilmesini istiyorum. Zaten kışın sonunda almış olduğum bir üründü. Doğru düzgün kullanamadım bile. Koton gibi bir firmanın müşteri memnuniyetini ön planda tutmasını gerektiğini düşüyorum. Fişim yok ürünümün fiyatı kadar başka bir ürün almak istiyorum. .

Sezen 61 Okunma

Cevaplar

  • Sezen28 Şubat 2013

    Oldu bundan sonra yıllardır süre gelen alışkanlığıma koton son noktayı koydu bu nasıl bir müşteri memnuniyeti tebrikler..Kısaca KOTONON müşteri memnuniyet anlayışı şudur: fişin yok sizinle işim yok..

  • Koton Temsilcisi26 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Koton ürünleri ile ilgili görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Satın aldığınız ürünü kullanmamanız ya da herhangi bir üretim hatası bulunması durumunda, satış belgenizi (fiş, fatura) beraberinde getirmeniz halinde, 30 gün içerisinde değiştirme olanağı sağlamaktayız. Yukarıda belirtilen prosedür çerçevesinde işlem yapılmaktadır. Bilgilerinize sunar, markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Koton Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön