27 Mayıs 2016
Yorum Yap
#5589229

Koton Fethiye Erasta AVM Koton Personeli Davranışı

Fethiye Erasta AVM Koton mağazasının H*** isimli personelinden şikayetçiyim. Ben aldığım kıyafetlerle birlikte 3 liralık bir bilekliği kasaya verdim ve poşete koydular. Ardından mağazadan çıkarken alarm çaldı ve H*** isminde personel gelip beni depoya götürdü Depoya gittiğimde bana herkesin içinde hırsız muamelesi yaptı. Otobüse yetişmem gerektiğini ve gerekirse üç katı parasını verebileceğimi, böyle terbiyesizlik yapmamalarını söyledim güvenliğe kadar çağırıp beni rencide ettiler ve bir şekilde oradan çıktım. 2 gün sonra tekrar Fethiye'ye geldim ve kamera kayıtlarını istedim şikayetçi olacağımı söyledim. Mağaza müdürü Y*** hanım kamera kaydını vermeyiz personel de izinli biz sizi ararız dedi ve 19 Mayıs'tan bugüne kadar ne arayan oldu ne soran. Ben hayatımda hiç bu kadar rencide olmadım onurumla gururumla hiç bu kadar oynanmamıştı. Koton mağazası personeli ve müdüründen şikayetçiyim.

Su Su 971 Okunma

Cevaplar

  • Su27 Mayıs 2016

    Benimle irtibata geçeceğinize personelinizle irtibata geçin ve gerekeni yapın! Benim yanımda çocuğum vardı annesini artık hırsız sanıyor!

  • Koton Temsilcisi27 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza iletmiş olduğunuz konu nedeniyle üzüntülerimizi bildiririz. Şikayetiniz ile ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçilecektir. Saygılarımızla, Koton Müşteri İlişkileri 0850 208 71 71

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler