22 Nisan 2013

Koton Elbise Defolu Çıktı!

Koton winmax mağazasından hediye olarak alınan elbise defolu çıktı ve içine değiştirme kağıdı koymamışlar. Elbisenin alındığı tarihi söylememize rağmen değiştirme kağıdı olmadan kesinlikle değişim olmayacağını belirttiler. Değiştirme kağıdı koymadığını onların hatası olduğunu belirttik aynı elbise de varsa sadece onla değiştirebileceklerini söylediler.


Aynı elbise yoksa işlem yapamayacaklarını belirttiler. 2013 yılında Koton winmax gibi mağazasının sistemlerinde değiştirme kağıdı olmadan hiçbir şey göremediklerini belirtmesi çok komik. Koca bir sırf Koton winmax. Defolu bir ürün sat, Değiştirme Kağıdı koyma, Müşteri memnuniyeti sıfır, çözüm üretmek yerine başından sav.

Sezgin 208 Okunma

Cevaplar

  • Sezgin24 Nisan 2013

    Sorunum hala çözülmedi. Tüketici mahkemesine başvurdum.

  • Sezgin22 Nisan 2013

    Kopyala yapıstır. Kotonun yeni sloganı olmalı bence

  • Koton Temsilcisi22 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Koton ürünleri ile ilgili görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Siz Değerli Müşterilerimizin satın aldıkları bir ürünü kullanmamanız ya da üretim hatası bulunması durumunda, nakit ödemelerde satış belgeniz (fatura/fiş/hediye değişim kartı) ile tüm Koton Mağazalarımızdan, kredi kartı ile yapılan ödemelerde ise; fatura/fiş ve slip ile beraber ürünü satın aldığınız mağazaya ibraz etmeniz halinde 30 gün içinde para iadesi olanağı sağlamaktayız. Bilgilerinize sunar, markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Koton Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön