23 Ocak 2014 #2251666

Koton Değişimde Sorun Çıkardı

Maltepe Carrefour Koton mağazasından alışveriş yaptım. Ürün değişimi yapılmadı fiş ve fatura olmadığından müdür beyin davranışı müşteriye karşı çok kötü. Bütün zamanımı sizinle geçiremem işim var diyor. İlgi alaka sıfır. Ben durumu anlatıyorum. Benim mağduriyetimi giderin ben size kimliğimi ve telefon numaramı veriyim şu ürünün değişimini yapalım.


Çünkü ürünü aldığım kardeşim bugün yolculuğa çıkacak ben size fiş kredi kartı ekstresini size yarın getiririm dedim. İnsiyatif kullanın dedim ama yok. Bizim firma insiyatif kullanmıyor, fişi getirin ürünü değiştiririm dedi. Bende eve çıktım fişi aldım, tekrar gittim. Müdür bey şimdi değiştirebiliriz dedi müdürün kötü davranışından ürün iadesi yapacağım dedim. Asla Koton almam.

Cevdet 353 Okunma

Cevaplar

  • Koton Temsilcisi24 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle düşüncelerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Mağazalarımızda, tüm çalışanlarımızla müşterilerimize en iyi hizmetin sunulması öncelikli hedefimizdir. Bu noktada siz değerli müşterilerimizden gelen uyarılar bizler için gelişme yolunda bir adım olarak kabul edilmekte olup, ilettiğiniz görüşlerinizin hassasiyetle ele alınacağını ve hizmet seviyemizde herhangi bir aksama olmamasını sağlamaya yönelik değerlendirmelerin yapılacağını belirtmek isteriz. Satın aldığınız ürünü kullanmamanız ya da herhangi bir üretim hatası bulunması durumunda, satış belgenizi (fiş, fatura) beraberinde getirmeniz halinde, 30 gün içerisinde değiştirme olanağı sağlamaktayız. Yukarıda belirtilen prosedür çerçevesinde işlem yapılmaktadır. Bilgilerinize sunar, markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Koton Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön