08 Mayıs 2013 #1786215

Koton Değişim Yapmıyor!

Koton mağazalarından tarafıma gelen iki adet hediye ürünü fişi olmadığı için değişim yapamıyorum .Hediye ürüne ait fişi isteme kültürü hangi ülkede var bilemiyorum. IBM kullandıkları için ürünün giriş çıkışını yapamıyorlarmış. IBM kasalarda ürün giriş ve çıkışının olduğunu galiba bilmeyen yoktur.


Ankara' da Sakarya , Antares ve Kızılay AVM çalışanları bu gerekçe ile ürünlerimi iade almadılar. Tamamen çalışan personel ve mesul müdürlerin iş ahlaklarından, memnuniyet eksikliklerinden ,müşteri mağduriyet odaklı çalışmalarından kaynaklanan bu problemin herkes tarafından bilinmesini isterim. Koton gibi büyük bir firmanın personel tecrübesizliğinden kaynaklı bu siteye düşmüş olması utanç vericidir.

Pervin 157 Okunma

Cevaplar

  • Pervin29 Temmuz 2013

    Sayın Yetkili, Hediye ürünüm ile ilgili 8 Mayısta şikayetimi bildirmiştim.Ürüne ait fiş arkadaşım tarafından bana ulaştırıldı.Bugün gidip değişim istediğimde tarihten dolayı değişim yapamıyoruz mu diyeceksiniz? İyi Çalışmalar.

  • Pervin15 Mayıs 2013

    Sayın Koton Yetkilisi, Sizin prosedür olarak belirttiğiniz bu çirkin davranıştan ötürü ürünlerinizi belirteceğiniz mağazalarınızdan birinde mesul müdürünüze hediye edeceğim.Belkide ilk değilim ama Koton tercihini değiştirecek birçok kişi olacağımdan emin olun.Bu arada ürünlerin hediye olduğu bilgisi çok yetenekli kasiyerlerinize söylenmesine rağmen değişim kartının olmadığı fatura ile değişim yapılacağı iletilmiş.Kaliteli memnuniyet anlayışınızdan ötürü tebrik ediyorum sizleri. Nisan ayı içerisinde İstanbul Koton tarafından gönderilip Ankara dan satın aldığım pantolonunda kumaşındaki kalitesizliği fark edip ,diz yapması ve esnemesinden ötürü Tüketici Hakem Heyetine şikayette bulunduğumu yakın zamanda sonucu ile ücretin iadesi içinde geleceğimi bilmenizi isterim.

  • Koton Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Koton ürünleri ile ilgili görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Satın aldığınız ürünü kullanmamanız ya da herhangi bir üretim hatası bulunması durumunda, satış belgenizi (fiş, fatura) beraberinde getirmeniz halinde, 30 gün içerisinde değiştirme olanağı sağlamaktayız. Yukarıda belirtilen prosedür çerçevesinde işlem yapılmaktadır. Bilgilerinize sunar, markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Koton Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön