29 Nisan 2013 #1769405

Koton Değişim Talep Ediyorum!

İzmit kotondan 20 gün önce aldığım ayakkabımla ilgili şikayetimi iletiyorum. Kalıbı inanılmaz rahatsız anormal bir durum olduğu kesin çünkü dün 2 saat giymeme rağmen ayaklarım kan içinde kaldı. değiştirmeye gittiğimde giydiğim için değişim talebim kabul edilmedi. başka bir çözümde getirilmedi!


Ancak size şunu hatırlatmak isterim Türk Ticaret Kanunu hükümlerine göre eğer üründe kullanımıyla anlaşılabilecek bir ayıp (kusur) varsa 8 gün içerisinde değişim ya da iade talebimi yerine getirmeniz gerekir. hem 8 günlük sürenin hem de 10 günlük sizin değişim sürenizin dolmak üzere olduğunu hatırlatırım. 2 gün içerisinde talebime yanıt vermezseniz tüketici haklarına başvurarak şikayetimi ileticeğim.

Rabia 53 Okunma

Cevaplar

  • Koton Temsilcisi30 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Koton ürünleri ile ilgili görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Satın aldığınız ürünü kullanmamanız ya da herhangi bir üretim hatası bulunması durumunda, satış belgenizi (fiş, fatura) beraberinde getirmeniz halinde, 30 gün içerisinde değiştirme olanağı sağlamaktayız. Yukarıda belirtilen prosedür çerçevesinde işlem yapılmaktadır. Bilgilerinize sunar, markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Koton Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön