01 Nisan 2013 #1718017

Koton Cekette Leke Oluştu!

Kotondan bir ceket aldım. kuru temizlemede renk verdi ve lekeler oluştu. kotondan ürünün aynısıyla değişimini talep ettim. üretim hatası mı öğrenmek için araştırılmasını da istedim.mağaza müdürü Ö.B.' ın tavırları ve gösterdiği özensizlikten çok rahatsız oldum. Daha sonra gittiğimde ürünün aynı bedenini getirdiklerini ve alabileceğimi söylediler.


Üzerime denediğimde aynı beden yazmasına rağmen diğerinden çok büyük olduğunu gördüm.itiraz ettim.ilk ceketi çıkardılar yani araştırma falan yok.onuda denedim bariz fark var.mağaza müdürü yıkamışsın çekmiş ben bişey yapamam ne yaparsan yap git nereye şikayet edersen et dedi.elimde lekeli ceketle kaldım.

Elif 39 Okunma

Cevaplar

  • Elif02 Nisan 2013

    yaşadığım problemi satın aldığım mağaza olan izmit ncity avmye ilettim zaten.ancak mağaza müdürünüz özgür başaran rahatsız edici tavırlar sergilemekte ve konuyla ilgilenmemekte.ürünü aldıktan sonra tadilat yaptırmadım ve talimatlarda söylendiği gibi kuru temizlemeye verdim.ancak ceket problemli.yerine verilen ceketin bedeni büyük.ben üzerime olmayan ceketi alıp tadilat için masrafa girmek zorunda değilim.üzerine bir de çalışanların tavırları eklenince kotonun hizmet kalitesini düşürdüğünü düşünmeye başladım.klişe prosedürlerle cevap vermek yerine konuyla alakadar olursanız sevinirim.

  • Koton Temsilcisi02 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Koton ürünleri ile ilgili görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Siz Değerli Müşterilerimizin satın aldıkları bir ürünü kullanmamanız ya da üretim hatası bulunması durumunda, nakit ödemelerde satış belgeniz (fatura/fiş) ile tüm Koton Mağazalarımızdan, kredi kartı ile yapılan ödemelerde ise; fatura/fiş ve slip ile beraber ürünü satın aldığınız mağazaya ibraz etmeniz halinde 30 gün içinde para iadesi olanağı sağlamaktayız. Problem yaşadığınız ürünü ilgili mağazamıza iletmeniz halinde çalışanlarımız yukarıda yazılı bulunan prosedür çerçevesinde tarafınıza yardımcı olmaktan mutluluk duyacaklardır. Yukarıda belirtilmiş olan prosedürümüze ek olarak tadilatı yapılmış ürünlerimizin ve iç etiketi (yıkama talimatı olan) kesilmiş olan ürünlerimizin iade/değişim işlemi sağlanamamaktadır. Bilgilerinize sunar, markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Koton Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön