21 Şubat 2013 #1645554

Koton Çantanın Tokası Koptu!

Elazığ Koton mağazasından aldığım çantanın 3 gün sonra açma kapama tokası koptu. Ben tadilatını yaptırmak için ayakkabıcılara kadar gittim ancak parçası bulunamadığından çantayı kullanamıyorum. Koton mağazası ürününün arkasında durmayan bir mağaza olduğundan hatayı her zamanki gibi bende buldu.


Ben çantanın tokasıyla oynayacak kadar çocuk olmadığıma göre, o toka niye koptu? Tüketici olarak bu konuda hakkımı sonuna kadar arayacağımı söylüyorum. Bana verilen bir cevap için de tekrar tekrar şikayetçi olacağımı belirtiyorum.

Seda 72 Okunma

Cevaplar

  • Koton Temsilcisi21 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Koton ürünleri ile ilgili görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Satın aldığınız ürünü kullanmamanız ya da herhangi bir üretim hatası bulunması durumunda, satış belgenizi (fiş, fatura) beraberinde getirmeniz halinde, 30 gün içerisinde değiştirme olanağı sağlamaktayız. Problem yaşadığınız ürünü ilgili mağazamıza iletmeniz halinde çalışanlarımız yukarıda yazılı bulunan prosedür çerçevesinde tarafınıza yardımcı olmaktan mutluluk duyacaklardır. Bilgilerinize sunar, markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Koton Müşteri İlişkileri

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön