29 Ocak
Yorum Yap
#10070654

Koton Çalışanın Kabalığı Ve Etiket Hatası!

Maltepe Park Koton Şubesi'nde çalışan S** hanım 28.01.2018 tarihinde yılbaşında hediye olarak gelen ürünü değişim için gittiğimizde, etikette 59.99 yazan ürün kasada 69.99 oldu. Bunu söylediğimizde eski sezon yeni sezon fark ediyor dedi ve bizde böyle saçma bir şey olamayacağını söyledik. Sanki biz aptalmışız gibi sürekli etiketi okutup bak 59.99, bak 69.99 diye rencide eden bir tavır sergiledi. Kendisini şikayet edeceğimizi belirttiğimizde, de umursamaz bir tavırla suratımıza bakmadı.


Koton markasına hiç yakışmayan bir hareket ve çalışan sürekli alışveriş yaptığımız markanın böyle bir çalışanı olamaz. Biz salak insanlar değiliz. Ayrıca etikette eski sezon diye belirtilmemiş bile sadece uğraşmak istemediği için sıradaki bir sürü insanın içinde bizi rezil etti, ancak kendisini ve Koton'u gerekli her yere şikayet edeceğiz. Böyle bir tavrı kimse yapamaz. Paramızla rezil oluyoruz!

Damla 485 Okunma

Cevaplar

  • Koton Temsilcisi29 Ocak

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza iletmiş olduğunuz konu nedeniyle üzüntülerimizi bildiririz. Şikayetiniz ile ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçilecektir. Saygılarımızla, Koton Müşteri İlişkileri 0850 208 71 71

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler