04 Temmuz 2013

Koton Bir Günde 2 Beden Büyüyen Pantolon!

15.06.2013 tarihinde Forum İstanbul Koton mağazasından almış olduğum 3YAK48118GW kodlu siyah renk demin pantolon denediğimde bedenime oturduğu halde 18.06.2013 tarihinde 5 saat giyilmesi sonucunda 2 beden büyüdü.


Belimden düşer, bacaklarıma yapışmaz oldu. Beli bollaştığı için sürekli yukarı çekmek zorunda kalıyorum, bu da büyük rahatsızlık veriyor. Çuval gibi oldu. Ayrıca rengi de soluyor. Az para da vermedik, zararımın karşılanmasını istiyorum.

Özden 113 Okunma

Cevaplar

  • Koton Temsilcisi05 Temmuz 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Koton ürünleri ile ilgili görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Satın aldığınız ürünü kullanmamanız ya da herhangi bir üretim hatası bulunması durumunda, satış belgenizi (fiş, fatura) beraberinde getirmeniz halinde, 30 gün içerisinde değiştirme olanağı sağlamaktayız. Problem yaşadığınız ürünü ilgili mağazamıza iletmeniz halinde çalışanlarımız yukarıda yazılı bulunan prosedür çerçevesinde tarafınıza yardımcı olmaktan mutluluk duyacaklardır. Bilgilerinize sunar, markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Koton Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön