Koton Avm Gömlek Şikayetleri

(28 şikayet)

Merve'nin Teşekkür Mesajı

Benimle iletişime geçen müşteri temsilcinize teşekkür ederim.
19 Kasım

Banu'nun Teşekkür Mesajı

İletmiş olduğum sorun ile ilgili birkaç saat içinde dönüş yapan ve mağduriyetimi gideren Koton firmasına bu hassasiyetlerinden ötürü teşekkür ederim.
17 Kasım
Koton

19/10/2018 tarihinde Koton 212 AVM mağazasından eşimin bana hediye olarak almış olduğu bir adet gömleği 20/10/2018 tarihinde yani 1 gün sonrasında değiştirmek için gittim. Ürünün üzerinde karton barkodu, fiyat …

20 Ekim

Eda'nın Teşekkür Mesajı

Memnuniyetiniz için teşekkürler Koton 😊
01 Ekim

Yasemin'in Teşekkür Mesajı

Sorunu buraya yazdıktan sonra konuyu dikkate alan Koton Müşteri İlişkilerinden Melek Hanım, problemi çözdü ve başka bir Koton Mağazası'ndan ürünü çekerek, yaşadığım şehirdeki mağazaya yönlendireceğini söyledi. Dün akşam çözüm sürecinin hangi aşamada olduğunu öğrenmek üzere aradığımda, ürünün mağazaya geldiğini öğrendim, bugün de gidip aldım. En başta yapılması gereken geç de olsa yapıldı, sorun çözüldü, teşekkür ederim.
21 Eylül

Hakan'ın Teşekkür Mesajı

Hızlı dönüş ve sorunumun çözümü için size teşekkür ederim.
27 Ağustos

Mehmet'in Teşekkür Mesajı

Tekrardan Merhabalar, şikayetimle ilgili kısa süre içerisinde tarafımla irtibata geçildi. Şikayetimden kısa bir süre sonra Koton tarafından aranılarak ürünler ile ilgili elinden gelen yardımı yapılacağı paylaşıldı. Koton'dan çok memnun kaldım, ayrıca İstanbul Historia AVM Koton Mağaza Müdürü Uğur Bey'e de teşekkür ederim. Fazlasıyla nazik kibar ve anlayışlı bir şekilde sorunumu çözdü, yetmedi bir de çay ısmarladı. Gerçekten çok teşekkür ederim, bütün çalışanlarınızın Uğur Bey gibi olması dileğiyle. Sevgilerle:)
Koton

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır.

17 Ağustos
Koton

Kozzy AVM Koton mağazasından eşimin isteği üzerine bir gömlek almaya gittim. Reyondaki arkadaşlar çok yardımcı oldu. Ancak kasada duran personel kadın veya iş yeri sahibiydi bilemiyorum yanımda olan çocuğuma sa…

15 Mart
Koton

Meydan AVM Koton'dan alıp da sonra 5-6 kere giydiğim ve kumaşı renk dağıtan pant…

23 Ekim 2017

Sevim'in Teşekkür Mesajı

Teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz
Koton

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır.

14 Nisan 2017
Yorum Yap

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

Ziyaretçi Yorumları