03 Şubat 2014

Koton Ürünümü Değiştirmedi.

09.01.2014 tarihinde Niğde Koton mağazasından şahsıma hediye olarak kazak alınmıştır ve değişim fişi olarak hediye kartı konulmuştur. Bugün Gaziantep forumdaki Koton'a gittiğimde bu değişimi yapamayacaklarını söylemişlerdir. Sebep olarak ise barkotlu değişim kartı verilmediğini söylediler.

Bende bunun üzerine Niğde Koton'u aradım ve değişim yapabileceklerini söylediler. Bunun üzerine tamam değişim yapabileceklerini ama mağaza müdürünün gelmesi gerektiğini söylediler 45 dk boyunca gelmesini bekledim 40liraya alınmış olan kazağımı 20 lira karşılığında değiştirdiler bir an önce bu haksızlığın düzeltilmesini istiyorum. Yıllardır Koton'dan alırım ve ilk defa Koton'un malının arkasında durmadığını gördüm.

Neşe 111 Okunma

Cevaplar

  • Neşe 12 Şubat 2014

    kesinlikle yardımcı olunmamıştır ayrıca müşteri temsilcisinin beni bir dövmediği kalmıştır ben onları 2gün önce aradım magza size dönecek dendi ama hala bana geri dönenen olmadı hakkımızı ayrayamayacakmıyız aradıgımız zaman azarlanacakmıyız lft bu konuyla ilgilenin koton çalışanlarını bence iyi seçmiyor şikayet için arandıgınızda size sinirli ve agresif bir şekilde yaklaşıyor bunu yapan müşteri temsilcisi şikayet mercii guya sözde ama

  • Koton Temsilcisi10 Şubat 2014

    Sayın Site Yetkilisi, Müşterimizle görüşülmüş yardımcı olunmuştur. Saygılarımızla, Koton Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön