07 Mayıs 2013

Koton Ürün Kalitesi Düşük!

Sezon başında ankamall koton mağazasından kaban aldım. mevsim boyunca çok sık kullanmadığım halde tüylendi. durum üzerine mağazanıza şikayetimi bildirdim fabrikaya yollanacağını kısa sürede sonucu bildireceklerini söylediler. aradan bir ay geçmesine rağmen geri dönüş olmadı. benim tekrardan mağazaya gitmem üzerine kullanım hatası olduğunu söylediler.

Öncelikle bir ay boyunca haber verilmemesi ciddi bir sorumsuzluktur. ikinci olarak bir kabanın kullanım hatası ne olabilir?ben bu kabanı hiç bir şekilde yıkamadım kuru temizleme yapmadım. mağaza çalışanlarınızdan da tatmin edici bir yanıt alamadım hatta fabrikaya yollanıp yollanmadığından bile emin değilim. bir an evvel bilgi verilmesini rica ediyorum.

Başak 53 Okunma

Cevaplar

  • Koton Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Koton ürünleri ile ilgili görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Siz Değerli Müşterilerimizin satın aldıkları bir ürünü kullanmamanız ya da üretim hatası bulunması durumunda, nakit ödemelerde satış belgeniz (fatura/fiş) ile tüm Koton Mağazalarımızdan, kredi kartı ile yapılan ödemelerde ise; fatura/fiş ve slip ile beraber ürünü satın aldığınız mağazaya ibraz etmeniz halinde 30 gün içinde para iadesi olanağı sağlamaktayız. Problem yaşadığınız ürünü ilgili mağazamıza iletmeniz halinde çalışanlarımız yukarıda yazılı bulunan prosedür çerçevesinde tarafınıza yardımcı olmaktan mutluluk duyacaklardır. Yukarıda belirtilmiş olan prosedürümüze ek olarak tadilatı yapılmış ürünlerimizin ve iç etiketi (yıkama talimatı olan) kesilmiş olan ürünlerimizin iade/değişim işlemi sağlanamamaktadır. Bilgilerinize sunar, markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Koton Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön