04 Şubat 2015

Koton Ürün İadesi!

21.01.2015 tarihinde Antalya Terracity de bulunan Koton'dan 2 adet Sweat ve 2 adet kazak aldım. Bir kazağın yanlışlıkla s bedenini aldığımı daha sonradan fark ettim ödememi ayrı ayrı iki kredi kartından yaptım ve hangi fişin hangi kazağa ait olduğunu bilmediğim için iki fişi ürün poşetine koydum. 3 Şubat günü akşam 8 saatlerinde mağazaya gittiğimde ürünü iade alamayacağını mağaza müdürü olan G****P. fişteki barkod numarasıyla üründeki barkod numarasının uyuşmadığını gerçek fişi getirirsem ürünü iade alabileceklerini söylediler. Zaten ben gerçek fişi getirmiştim. Ve orada müşterilerin içinde yalancı muamelesi gördüm. Ürünün iade alınmasını talep ediyorum.

Çetin 2.493 Okunma

Cevaplar

  • Çetin 06 Şubat 2015

    Koton müşteri hizmetleri aradı ama hiçbir şekilde hatalarını kabul etmiyorlar. Bundan sonra asla kotondan alışveriş yapmam hala aldığım ürünün fişteki numarasıyla uyuşmadığını iade alamayacaklarını belirtiyorlar. Mağduriyetim devam ediyor. Benim aldığım ürün şuanda fiyatı düşmüş ve bu fiyat üzerinden değişim yapacaklarını söylüyorlar. Fişimi kabul etmiyorlarsa değişimin nasıl yapıldığını bir türlü anlayamadım değişim yapılıyorsa iadede yapılması gerekmiyor mu. Bundan sonra kotonun önünden bile geçmem hakkımı hiçbir şekilde helal etmiyorum. Şikayetimi okuyan arkadaşlarda mağduriyetimi görsün ya da ürün alıyorsanız ürünün bel kısmındaki numarayla fişteki numarayı karşılaştırmalarını öneririm. Kendi yaptıkları hata müşterinin mağduriyetiyle sonuçlanıyor.

  • Koton Temsilcisi05 Şubat 2015

    Sayın Site Yetkilisi, Müşterimiz ile görüşülmüş konu hakkında bilgilendirilmiştir. Bilgilerinize, Koton Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön