Koton Ürün Hatası!

Emre B. |

Kocaeli' den iki ay önce bir mağazanızdan aldığım kot pantolonun defalarca farklı şekillerde yıkamama rağmen boya akıtıyor. Giydiğim tişörtler gün içinde pantolonun rengine boyanıyor. Ayrıca ellerimde hep boya oluyor. Bu çok rahatsız edici iki aylık süre zarfında götürmedim yıkadıkça geçer ümidiyle fakat geçmedi.

İki gün önce bu şikayetimden dolayı ürünü mağazaya götürdüğümde fişi istediler iki aylık sürede fişi saklamadığım için fiş yoktu hiçbir şekilde yardımcı olmadılar. Sonuçta bu ürün hatalı ve Koton markası var Koton' un markasının arkasında durmasını ve gerekli işlemi yapmasını rica ediyorum. Ben aldığım ürünlerin fişlerini ömür boyu saklamıyorum bir gün üründe hata olur diye.

Etiketler :

Kumaş-Deri vb. Malzeme Garanti Belgesi - Fatura Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emre B.
  20 Haziran
  11:16

  Sız fıs olmadıgı surece markanızın arkasında bu kadar duruyor ve markanıza bu kadar guvenıyorsunuz ben urunu begenerek aldım ve gıymek ıcın tadılat yaptırmak zorundayım yaptırmadan gıymem soz konusu degıldır acıkcası musterı ılıskısı buraya yazmakla yonetılmez sız buradan yazınca sorun cozuldugunu sanıyorsunuz ben sızın urunlerınızı bır daha kullanmam telefon edıp sorunun ne oldugunu bıle sormadınız

 • 19 Haziran
  17:58

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle Koton ürünleri ile ilgili görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

  Siz Değerli Müşterilerimizin satın aldıkları bir ürünü kullanmamanız ya da üretim hatası bulunması durumunda, nakit ödemelerde satış belgeniz (fatura/fiş) ile tüm Koton Mağazalarımızdan, kredi kartı ile yapılan ödemelerde ise; fatura/fiş ve slip ile beraber ürünü satın aldığınız mağazaya ibraz etmeniz halinde 30 gün içinde para iadesi olanağı sağlamaktayız.

  Problem yaşadığınız ürünü ilgili mağazamıza iletmeniz halinde çalışanlarımız yukarıda yazılı bulunan prosedür çerçevesinde tarafınıza yardımcı olmaktan mutluluk duyacaklardır.

  Yukarıda belirtilmiş olan prosedürümüze ek olarak tadilatı yapılmış ürünlerimizin ve iç etiketi (yıkama talimatı olan) kesilmiş olan ürünlerimizin iade/değişim işlemi sağlanamamaktadır.

  Bilgilerinize sunar, markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Koton Müşteri İlişkileri