25 Ocak 2014

Koton Ürün Değişimi Yapmıyor.

Yaklaşık 3 ay önce Bursa'daki bir Koton mağazasından kredi kartı ile mont aldım. Fakat montta birtakım bozulmalar meydana geldi. Bu durum ürünün yapısından kaynaklanmaktadır. Ürünü değiştirmek istediğimde fişini istediler. Fişimi kaybettiğim için değiştirmediler. Daha sonraki zamanda müşteri hizmetleri le görüştüm fiş olmadan değişim yapabileceğimi söylediler.

Fakat mağaza yönetimi bunu kabul etmedi. Müşteri hizmetleri ile tekrar görüştüm. Bu kez onlar da fişimin olması gerektiğini söylediler. Koton gibi büyük bir hazır giyim markasının defolu ürün değiştimek için ille de fiş istemesinden, özellikle de birbiriyle çelişen ifadeler kullanarak yanlış bilgi verilmesinden şikayetçiyim.

Dilek 299 Okunma

Cevaplar

  • Koton Temsilcisi28 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Koton ürünleri ile ilgili görüşlerinizi tarafımıza ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Satın aldığınız ürünü kullanmamanız ya da herhangi bir üretim hatası bulunması durumunda, satış belgenizi (fiş, fatura) beraberinde getirmeniz halinde, 30 gün içerisinde değiştirme olanağı sağlamaktayız. Yukarıda belirtilen prosedür çerçevesinde işlem yapılmaktadır. Bilgilerinize sunar, markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Koton Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön