30 Nisan 2013

Koton Tüylenme Sorunu!

Bu kış ortasında Kotondan aldığım montum 2 ay gibi kısa bir süre içinde tüylendi,dokusu zedelendi. Alırken özellikle sordum "Tüylenir mi?". Hiç bir şey olmaz herhangi bir tüylenme olursa iade edebilirsiniz dediler. Kotona güvenip aldım. Fakat kısa süre içinde tüylendi bende koton mağazasına giderek "Tüylenmenin tamir olup olamayacağını veya iade edebilir miyim?" diye sordum.

Biz ilgileneceğiz sizi ararız dediler. Bir hafta boyunca aramadılar. Ben aradığımda ise montumun temizlendiğini gelip alabileceğimi söylediler. Fakat montta hiç bir değişiklik yoktu. Gittiğim DENİZLİ FORUM ÇAMLIK mağazasında müdürün izinli olduğunu ve yardım edemeyeceklerini söylediler.

Anıl 243 Okunma

Cevaplar

  • Koton Temsilcisi30 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Koton ürünleri ile ilgili görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Satın aldığınız ürünü kullanmamanız ya da herhangi bir üretim hatası bulunması durumunda, satış belgenizi (fiş, fatura) beraberinde getirmeniz halinde, 30 gün içerisinde değiştirme olanağı sağlamaktayız. Yukarıda belirtilen prosedür çerçevesinde işlem yapılmaktadır. Bilgilerinize sunar, markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Koton Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön