Cevat L. Teşekkür Mesajı

Söz konusu personelle ilgili gerekli yaptırımların yapıldığı tarafıma bildirilmiş olup, yakın ilgi ve alakanız için teşekkür ederim.

Koton Satış Temsilcinin Kabalığı.

Cevat L. |

15 Mayıs 2016 tarihinde saat 20.00-20.30 arasında ailemle Kadıköy'de bulunan Tepe Nautilus AVM'deki Koton Mağazasına alışveriş için gittik. Kot pantolon reyonunda 2 adet pantolon beğendim. O sırada 50 cm kadar yakınıma ismini öğrenemediğim erkek satış temsilcisi geldi. O esnada başka bir pantolon alarak 2 adet pantolonu bıraktım. Söz konusu satış temsilcisi reyonları dağıttığımı söyledi. Bende yanımdan uzaklaşmasını rahat rahat alışveriş yapmak istediğimi söyledim. Satış temsilcisi "müşteri her zaman haklıdır diye bana atar yapamazsın" dedi ve her yeri dağıttığımı bağırarak söyledi. Sonuçta bağrışmalar meydana geldi. Sonra da beni kavga için dışarıya davet etti ve diğer görevliler müdahale etti ve dışarı çıktık. Mağaza müdürü özür dileyerek haklı olduğumuzu ve gerekenin yapılacağını söyledi. Kamera kayıtları incelenirse Koton kimleri mağazasında çalışıyor görecektir.

Etiketler :

Bayi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cevat L.
  17 Mayıs
  13:06

  Şikayetimle ilgili gerekli yaptırımların yapıldığı tarafıma bildirilmiş olup, yakın ilgi ve alakanız için teşekkür ederim.

 • Cevat L.
  17 Mayıs
  13:02

  Söz konusu personelle ilgili gerekli yaptırımların yapıldığı tarafıma bildirilmiş olup, yakın ilgi ve alakanız için teşekkür ederim.

 • 16 Mayıs
  10:06

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle tarafımıza iletmiş olduğunuz konu nedeniyle üzüntülerimizi bildiririz.

  Şikayetiniz ile ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçilecektir.

  Saygılarımızla,

  Koton Müşteri İlişkileri

  0850 208 71 71