16 Mayıs 2016

Koton Satış Temsilcinin Kabalığı.

15 Mayıs 2016 tarihinde saat 20.00-20.30 arasında ailemle Kadıköy'de bulunan Tepe Nautilus AVM'deki Koton Mağazasına alışveriş için gittik. Kot pantolon reyonunda 2 adet pantolon beğendim. O sırada 50 cm kadar yakınıma ismini öğrenemediğim erkek satış temsilcisi geldi. O esnada başka bir pantolon alarak 2 adet pantolonu bıraktım. Söz konusu satış temsilcisi reyonları dağıttığımı söyledi. Bende yanımdan uzaklaşmasını rahat rahat alışveriş yapmak istediğimi söyledim. Satış temsilcisi "müşteri her zaman haklıdır diye bana atar yapamazsın" dedi ve her yeri dağıttığımı bağırarak söyledi. Sonuçta bağrışmalar meydana geldi. Sonra da beni kavga için dışarıya davet etti ve diğer görevliler müdahale etti ve dışarı çıktık. Mağaza müdürü özür dileyerek haklı olduğumuzu ve gerekenin yapılacağını söyledi. Kamera kayıtları incelenirse Koton kimleri mağazasında çalışıyor görecektir.

Cevat 574 Okunma

Cevaplar

  • Cevat 17 Mayıs 2016

    Şikayetimle ilgili gerekli yaptırımların yapıldığı tarafıma bildirilmiş olup, yakın ilgi ve alakanız için teşekkür ederim.

  • Cevat'ın Teşekkür Mesajı17 Mayıs 2016

    Söz konusu personelle ilgili gerekli yaptırımların yapıldığı tarafıma bildirilmiş olup, yakın ilgi ve alakanız için teşekkür ederim.

  • Koton Temsilcisi16 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza iletmiş olduğunuz konu nedeniyle üzüntülerimizi bildiririz. Şikayetiniz ile ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçilecektir. Saygılarımızla, Koton Müşteri İlişkileri 0850 208 71 71

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön