18 Eylül 2013

Koton Personelinin Tavrı Çok Kaba!

İzmir Alsancak Koton mağazanızdan nişanlım anneme çok güzel bir elbise aldı. Beraber eve gelip denettiğimizde anneme elbise dar geldi. Ertesi günü Karşıyaka'daki büyük mağazanıza gittim. İndirimde olduğunuzdan dolayı zaten kasada abartmıyorum 20 dk bekledim. Sıra bana geldiğinde G*** Ö*** adında bir bayan kasiyeriniz benle ilgilendi.

Bir büyük bedenini istemiştim ama kalmadığını söyledi. Bende vaktim olmadığından dolayı çek istedim fakat hediye değişim kartına çek veremediğini laubali bir tavırla söyledi. Sistemimiz bu şekilde deyip beni oradan uzaklaştırmaya çalıştı. İlk defa böyle tuhaflıkla karşılaştım. Faturam şans eseri yanımdaydı ama olmayabilirdide. Çekimi aldım fakat tavırları çok rahatsız ediciydi.

Dilek 142 Okunma

Cevaplar

  • Dilek21 Eylül 2013

    bu markayı çok seviyorum ve gerçkten soğumak istemiyorum.fakat personelin ısrarla yanlış yönlendirmesi ve kaba tavırları hiç de hoş bi muamele değil açıkçası.. olayı daha fazla kişiselleştirmek istemiyorum siz gereken uyarıları yapmış olmalısınız zaten. ilginize teşekkür ederim.

  • Koton Temsilcisi20 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza iletmiş olduğunuz konu nedeniyle üzüntülerimizi bildiririz. Mağazalarımızda, tüm çalışanlarımızla müşterilerimize en iyi hizmetin sunulması öncelikli hedefimizdir. Bu noktada siz değerli müşterilerimizden gelen uyarılar bizler için gelişme yolunda bir adım olarak kabul edilmekte olup, ilettiğiniz görüşlerinizin hassasiyetle ele alınacağını ve hizmet seviyemizde herhangi bir aksama olmamasını sağlamaya yönelik değerlendirmelerin yapılacağını belirtmek isteriz. Siz Değerli Müşterilerimizin bu tür sıkıntılar yaşamaması için gereken önlemler derhal alınacak ve gereken geri bildirim mağazamıza yapılacaktır. Her konuda bizleri yönlendirecek en önemli unsurun Siz Sayın Müşterilerimiz olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle, bizi bilgilendirerek açıklama fırsatı verdiğiniz ve markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Koton Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön