11 Eylül 2013

Koton Personel Kaba Davranıyor!

Bir ürünü iade etmek için Maltepe Cadde üzerindeki Koton mağazasına gittim. Ürünü Cevahir'den aldığım için iade alamayacaklarını söylediler fakat bu kadar kaba bir üslup hiç görmedim. Ben de tüm Koton'ların en azından bir ilgilenmesi gerektiğini söyledim.

Bu şekilde bir baştan savma ilginç sorun daha sonra iadeden çıktı ve kasadaki İ*** B**** adındaki satış danışmanın benimle hitap tarzının ne kadar yanlış olduğuna geldi.

Müdürü sorduğumda Yok burada vs diye kaba kaba çıkıştı. Bana "istediğinize şikayet edin, adım İ. soyadım B." tarzında çıkış yapmaya devam etti. O kadar müşterinin önünde sanki ben alacaklısıymışım gibi konuşma tarzı beni oldukça şaşırttı. Garip bir personel.

Aslihan 211 Okunma

Cevaplar

  • Aslihan'ın Teşekkür Mesajı12 Eylül 2013

    Bende bunu söyledim bana aldığın mağazaya git Cevahire dedi. Tavır aynen bu. Bende büyün kotonlar aynı sonuçta sizde yardımcı olabilirsiniz dedim yok olamıyomuş. Birdaha o mağazaya uğramayacağım maltepe carrefourdaki koton son derece ilgili. Teşekkür ederim.

  • Koton Temsilcisi12 Eylül 2013

    Değerli Müşrerimiz, Öncelikle değerli paylaşımınız için teşekkür ederiz. Mağazalarımızda, tüm çalışanlarımızla müşterilerimize en iyi hizmetin sunulması öncelikli hedefimizdir. Bu noktada siz değerli müşterilerimizden gelen uyarılar bizler için gelişme yolunda bir adım olarak kabul edilmekte olup, ilettiğiniz görüşlerinizin hassasiyetle ele alınacağını ve hizmet seviyemizde herhangi bir aksama olmamasını sağlamaya yönelik değerlendirmelerin yapılacağını belirtmek isteriz. Siz Değerli Müşterilerimizin satın aldıkları bir ürünü kullanmamanız ya da üretim hatası bulunması durumunda, nakit ödemelerde satış belgenizi (fatura/fiş) ile tüm size yakın Koton Mağazalarımızdan, kredi kartı ile yapılan ödemelerde ise; fatura/fiş, slip ile beraber ürünü satın aldığınız mağazaya ibraz etmeniz halinde 30 gün içinde para iadesi olanağı sağlamaktayız. Yukarıda belirtilen prosedür çerçevesinde işlem yapılmaktadır. Saygılarımızla, Koton Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön