06 Nisan 2013

Koton Personel Kaba Davranıyor!

Bursa Carrefour AVM Koton'daki personelin müşteriye ilgisi sıfır.Yaklaşık 2 yıldır sürekli ziyaret ettiğim bu mağazada ne zaman bir beden sorsam hiç bakılmadan yok deniyor.Varsa reyondadır cevabı alıyorum.

Reyonda bulsam zaten sormam bir diğeride benim bildiğim ordaki arkadaşlar zaten bunun için var ama farkında değiller sanırım.Diğer yandan açıkçası başka bir şey sorduğumuzda da zar zor cevap alıyoruz.En azından bana ve çevreme bu şekilde davranılıyor.Bence birilerinin bu konuda bir şey yapması lazım!!

Emine 51 Okunma

Cevaplar

  • Koton Temsilcisi08 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza iletmiş olduğunuz konu nedeniyle üzüntülerimizi bildiririz. Mağazalarımızda, tüm çalışanlarımızla müşterilerimize en iyi hizmetin sunulması öncelikli hedefimizdir. Bu noktada siz değerli müşterilerimizden gelen uyarılar bizler için gelişme yolunda bir adım olarak kabul edilmekte olup, ilettiğiniz görüşlerinizin hassasiyetle ele alınacağını ve hizmet seviyemizde herhangi bir aksama olmamasını sağlamaya yönelik değerlendirmelerin yapılacağını belirtmek isteriz. Siz Değerli Müşterilerimizin bu tür sıkıntılar yaşamaması için gereken önlemler derhal alınacak ve gereken geri bildirim mağazamıza yapılacaktır. Her konuda bizleri yönlendirecek en önemli unsurun Siz Sayın Müşterilerimiz olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle, bizi bilgilendirerek açıklama fırsatı verdiğiniz ve markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Koton Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön