02 Nisan 2013

Koton Personel Kaba Davranıyor!

Samsun Bulvar AVM şubesinde satış personelinin insana verdiği değer konusunda baya şüphelerim var. İki hafta önce eşim ve kız kardeşimle mağazaya gittik eşim elbise denerken ben kızkardeşimle soyunma kabinlerinin orada nasıl olduğuna bakmak için bekliyorduk.

Kızkardeşim hamile olduğu için ve yorulduğunu söylediğinde orada bulunan tabureyi oturması için çektiğimde oradaki satış elemanı oturmanın yasak olduğu taburenin ise üzerine elbise konmak üzere orada bulunduğunu sert bir şekilde bize iletti. Öncelikle satış elemanlarının hamile olduğu her halinden belli olan bir bayana saygı sıfır. Ayrıca yasak olsa bile bunu güzel bir dille ifade etmek gerekmez mi.

Caner 65 Okunma

Cevaplar

  • Koton Temsilcisi02 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza iletmiş olduğunuz konu nedeniyle üzüntülerimizi bildiririz. Mağazalarımızda, tüm çalışanlarımızla müşterilerimize en iyi hizmetin sunulması öncelikli hedefimizdir. Bu noktada siz değerli müşterilerimizden gelen uyarılar bizler için gelişme yolunda bir adım olarak kabul edilmekte olup, ilettiğiniz görüşlerinizin hassasiyetle ele alınacağını ve hizmet seviyemizde herhangi bir aksama olmamasını sağlamaya yönelik değerlendirmelerin yapılacağını belirtmek isteriz. Siz Değerli Müşterilerimizin bu tür sıkıntılar yaşamaması için gereken önlemler derhal alınacak ve gereken geri bildirim mağazamıza yapılacaktır. Her konuda bizleri yönlendirecek en önemli unsurun Siz Sayın Müşterilerimiz olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle, bizi bilgilendirerek açıklama fırsatı verdiğiniz ve markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Koton Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön