31 Temmuz 2014

Koton Müdürünün Kaba Tavrı.

Beşiktaş carsı şubenizden sürekli alışveriş yapan bir müşterinizim. Geçen gün yine mağazanıza alışverişe gittiğimde şube müdürü diye adlandırdığınız c**hanım markanıza yakışmayacak şekilde personellere davranışları müşterilerin yanında ego tatmin eder gibi lauabalı davranışlar sergiliyor . Ben müdahale etmemek için kendimi zor tuttum.

Böyle bir firmanın böyle bilinçsiz müdürü olması çok üzücü sizin adınıza da kötü. İnsan ilişkileri çok önemli, mağazanıza müdür seçimlerini yaparken daha dikkatli davranmanızı tavsiye ederim . Müşteri kaybı alışveriş yapmadan çıktım. Çalışma arkadaşlarına bu şekilde davranan bir müdürün mağazasından, neden alışveriş yapım bize nasıl davranır çok ayıp.

Melek 362 Okunma

Cevaplar

  • Koton Temsilcisi01 Ağustos 2014

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza iletmiş olduğunuz konu nedeniyle üzüntülerimizi bildiririz. Mağazalarımızda, tüm çalışanlarımızla müşterilerimize en iyi hizmetin sunulması öncelikli hedefimizdir. Bu noktada siz değerli müşterilerimizden gelen uyarılar bizler için gelişme yolunda bir adım olarak kabul edilmekte olup, ilettiğiniz görüşlerinizin hassasiyetle ele alınacağını ve hizmet seviyemizde herhangi bir aksama olmamasını sağlamaya yönelik değerlendirmelerin yapılacağını belirtmek isteriz. Siz Değerli Müşterilerimizin bu tür sıkıntılar yaşamaması için gereken önlemler derhal alınacak ve gereken geri bildirim mağazamıza yapılacaktır. Her konuda bizleri yönlendirecek en önemli unsurun Siz Sayın Müşterilerimiz olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle, bizi bilgilendirerek açıklama fırsatı verdiğiniz ve markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Koton Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön