12 Temmuz 2013

Koton Metal Kısımda Paslanma!

3 hafta önce Pelkan Avm - Koton' dan siyah beyaz demir zincirleri olan bikini aldım. Yalnızca bir kere denizde kullandıktan sonra metal demirlerin paslandığını fark ettim. 1 hafta sonra (tatilde olmam dolayısı ile ) ürünü geri götürdüm. Fakat fişimi attığım için ürünü başka bir ürünle değiştirmediler.

Banka slibim elimde olmasına rağmen değişim olmadı. Ürünün aslıyla da değiştiremediler. Çünkü aynı bikinin 36 bedeni kalmamıştı. 1 hafta içerisinde geleceği ve tarafıma kargolanacağı mağaza müdür yardımcısından tarafıma söz verildi. Fakat 2 hafta geçti kargo gelmedi. Üstelik mağduriyetimde cabası. Ürünün iadesini istiyorum. Artık ürünü istemiyorum. Tatilde kullanamadım mağduriyetimin çözülmesini istiyorum.

Esra 74 Okunma

Cevaplar

  • Koton Temsilcisi17 Temmuz 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Koton ürünleri ile ilgili görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Satın aldığınız ürünü kullanmamanız ya da herhangi bir üretim hatası bulunması durumunda, satış belgenizi (fiş, fatura) beraberinde getirmeniz halinde, 30 gün içerisinde değiştirme olanağı sağlamaktayız. Yukarıda belirtilen prosedür çerçevesinde işlem yapılmaktadır. Bilgilerinize sunar, markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Koton Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön