Koton Mağazasından Fiş Alamadım

Emre K. |

Beylikdüzü Migros Koton mağazasından pantolon aldım. Paça boyu yaptırdım paça boyu ücretini ürün terziden gelsin öyle verin dedi kasadaki beyfendi. Ürünü almaya gittim 2 TL'yi kredi kartıyla ödemek istedim ama beyfendi nakit ödemeniz gerekiyor dedi. Fiş verin dedim biz fiş vermiyoruz dedi toptan kesiyoruz dedi. Düşününsene bir 2 TL'den 1000 pantolon olsa 2000 TL adam vergiden düşecek gider diye. Müşteri üzerinden haksız kazanç mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Bayi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Şubat
  18:13

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle tarafımıza iletmiş olduğunuz konu nedeniyle üzüntülerimizi bildiririz.

  Mağazalarımızda, tüm çalışanlarımızla müşterilerimize en iyi hizmetin sunulması öncelikli hedefimizdir. Bu noktada siz değerli müşterilerimizden gelen uyarılar bizler için gelişme yolunda bir adım olarak kabul edilmekte olup, ilettiğiniz görüşlerinizin hassasiyetle ele alınacağını ve hizmet seviyemizde herhangi bir aksama olmamasını sağlamaya yönelik değerlendirmelerin yapılacağını belirtmek isteriz.

  Siz Değerli Müşterilerimizin bu tür sıkıntılar yaşamaması için gereken önlemler derhal alınacak ve gereken geri bildirim mağazamıza yapılacaktır.

  Her konuda bizleri yönlendirecek en önemli unsurun Siz Sayın Müşterilerimiz olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle, bizi bilgilendirerek açıklama fırsatı verdiğiniz ve markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Koton Müşteri İlişkileri