22 Mart 2013

Koton Kazakta Tüylenme Oldu!

18.12.2012 tarihinde Şişli-Halaskargazi Caddesindeki Koton Mağazasından kazak aldım. En fazla 4 defa giydim. İkinci yıkamadan sonra kazakta tüylenme ve dalga dalga lekeler hissettim. Mağazaya başvurduğumda ürünü hatasını kabul ettiler ancak fiş/fatura olmadığı için elimde olan kredi kartı slibi ile işlem yapamayacaklarını söylediler.

Müşteri hizmetlerini aradağım da yine aynı şeyle karşılaştım. Ayda tüm ev halkına 100 parça alışveriş yapıp hepsini fişini saklamam mı gerekiyor. Neden böyle bir bahaneyle ürüne işlem yapılmıyor. koton'un malı olduğu belli. Fiş/fatura bahane edilmemeli.

Nurullah 167 Okunma

Cevaplar

  • Nurullah 22 Mart 2013

    Diyelimki 30 gün içerisinde ürünü hiç kullanmadım daha sonra kullandım, ve onlarca ürün alıyorum bir ay içerisinde kotondan ve diğer firmalardan. Hepsinin faturasını saklama imkanım yok maalesef. Ürünün size ait olduğu aşikar. Kullanmaktan kaynaklı bi sorun yok. Ürünün kendisi hatalı bu da ortada. Sizin fatura diye diretmeniz saçma. Kredi kartı slipi elimizde var. Bunun yeterli olması lazım. Siz bu sorunu çözmediğiniz takdirde aynı durumda fiş/fatura sorunu yapmayan firmalardan alışveriş yapalım ve yaptıralım o zaman. Ürünün her halukarda arkasında olan firmalar var siz neden böyle değilsiniz. Bu firmanızın prosedürü değil sorunudur. Ben bu konuya çözüm üretmediğiniz takdirde sosyal medyada ve arkadaş çevremde de bu sorunu paylaşacağım.

  • Koton Temsilcisi22 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Koton ürünleri ile ilgili görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Satın aldığınız ürünü kullanmamanız ya da herhangi bir üretim hatası bulunması durumunda, satış belgenizi (fiş, fatura) beraberinde getirmeniz halinde, 30 gün içerisinde değiştirme olanağı sağlamaktayız. Yukarıda belirtilen prosedür çerçevesinde işlem yapılmaktadır. Bilgilerinize sunar, markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Koton Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön