Koton Kasiyerin Hoş Olmayan Davranışı!

Dilek E. |

26/03/2016 cumartesi günü saat 17:30'da Marmara Park mağazasından 3 parça ürün aldım. M** O** isimli kasiyere ödemeyi ayrı ayrı yapacağımı ilettim. İlk ürün 36.00 TL Bonus kart ile vade farksız taksitli diğer 2 ürünü world kartım ile ödeyeceğimi ilettim. 87.98 TL olması gereken ödeme için 91.48 TL diye iletince neden bu kadar tuttu diye sordum. Gayet lakayıt bir tavırla 3 ürünü de aynı işlemde okuttuğunu Bonus kart ile ödeme yapacağımı tahmin ettiğini iletti. Ödemesini vade farksız taksit ile yaptığım ürün üzerinden vade farkı almaya teşebbüs etmiştir. İşlemin iptali ile ilgilin talebimi ilettim. Yaklaşık 10 dk süren işlemler sonucu iptali yapıldı.
Kendisi niyet okumayla zannederek işlemleri devam ettirmeye çalışmıştır. Vade farkı uyguladığı 4 TL ile kurumunuz adına haksız kazanç bence haksızlık yapmaya çalışmıştır. M** bey kasa da değil depoda çalışmalıdır.

Etiketler :

Bayi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Dilek E.
  28 Mart
  11:07

  Merkez ofisten Melis hanım isimli bir hanım ile görüştüm tekrar dönüş yapacağını iletti. Çözüm süreci devam ettiği için beklemedeyim.

 • 28 Mart
  10:38

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle tarafımıza iletmiş olduğunuz konu nedeniyle üzüntülerimizi bildiririz.

  Şikayetiniz ile ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçilecektir.

  Saygılarımızla,

  Koton Müşteri İlişkileri

  0850 208 71 71