15 Şubat 2013

Koton Hatalı Ürünü İade Edemiyorum!

31 Ocak 2013 tarihinde İstinye Park Koton Mağazası'ndan almış olduğum eteğin boyunun kısalması için Koton un kendi terzisine verdim.Eteğimi geri almak için gittiğimde tadilatın hatalı olduğu Koton un kendi personeli tarafından da tespit edildi. Kasaya gidip ürünün iade alınmasını talep ettim. Ancak ürünün aynısından eğer varsa başka bir şubeden 4 gün içerisinde getirilip değişim yapabileceklerini ilettiler. Bunun için de bana kusurlu ürünü almak zorunda olduğumu ilettiler .ürünü iade edemiyorum.

Feyiz 58 Okunma

Cevaplar

  • Feyiz18 Şubat 2013

    31 Ocak 2012 tarihinde İstinye park Koton dan aldığım etekle ilgili yaşadığım sorunu sitenize yazmıştım.yanit olarak sorunun giderildigi yazıyor ancak bana yaptıkları yönlendirme ile eteğimi city's koton dan almaya gittiğimde kendilerinde bahsedilen urünün bulunmadığı satilmis olabilecegi belirtildi.Yani sorunum ile ilgili çözüm alamadım henüz.

  • Koton Temsilcisi15 Şubat 2013

    Sayın Site Yetkilisi, Değerli Müşterimiz ile yaptığımız görüşme sonucunde problem giderilmiş ve müşteri memnuniyeti sağlanmıştır. Saygılarımızla, Koton Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön