12 Ağustos 2013

Koton Hatalı Ürün!

Amasya'daki Koton mağazasından 07. 08. 2013 tarihinde bir elbise aldım. Acelem olduğu için çok dikkat etmedim. Eve gittiğimde elbisenin iç astarında hata olduğunu bununda elbisenin duruşunu bozduğunu gördüm. Ayrıca elbisede ütü izleri vardı. Elbisenin etek kısmının boyuda elle kısaltılmıştı küçük dikişlerle tutturulmuş.

Elbisenin içinde de tamir yazan yapışkan bir kağıt vardı. Anlayacağınız elbise baştan aşağıya hata dolu ve elbise bana yarın lazım. Sözümde giymeyi düşünüyordum ve şuan resmen ortada kaldım. Aynı beden ürün olmadığı için mağazada değiştiremedimde. Koton beni mağdur etti o derecede hatalı bir ürün nasıl reyona çıkmışta satılıyor anlamadım. Bir daha Koton mu aslaaa.

Gülşah 244 Okunma

Cevaplar

  • Koton Temsilcisi16 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Koton ürünleri ile ilgili görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Satın aldığınız ürünü kullanmamanız ya da herhangi bir üretim hatası bulunması durumunda, satış belgenizi (fiş, fatura, hediye değişim kartı) beraberinde getirmeniz halinde, 30 gün içerisinde değiştirme olanağı sağlamaktayız. Problem yaşadığınız ürünü ilgili mağazamıza iletmeniz halinde çalışanlarımız yukarıda yazılı bulunan prosedür çerçevesinde tarafınıza yardımcı olmaktan mutluluk duyacaklardır. Yukarıda belirtilen prosedür çerçevesinde işlem yapılmaktadır. Yukarıda belirtilmiş olan prosedürümüze ek olarak tadilatı yapılmış ürünlerimizin ve iç etiketi (yıkama talimatı olan) kesilmiş olan ürünlerimizin iade/değişim işlemi sağlanamamaktadır. Bilgilerinize sunar, markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Koton Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön