28 Ocak 2014

Koton Fiş Olmadan İşlem Yapmıyor.

27.1.2014 saat 17'de Koton Ümraniye Çarşıya hediye ürünümü değiştirmek için gittim. Kasaya fişimi okuttum 20 TL olduğunu söyledi, fişimi verdi. Daha sonra bedeli 100 TL civarında yeni iki ürün aldım kasaya geldim, fakat fişimi bulamadım, muhtemelen mağazada düşürdüm. Kasada ki bayan ürünü fişi olmadan değiştiremeyeceğini söyledi, yetkiliyi çağırttım, o da bana yeni çıkan yasa gereğince değişim yapamayacağını söyledi.

Ürünümün üzerinde etiketi olduğu halde kesinlikle değiştiremeyeceğini, hatta hiçbir Koton mağazasının da değişim yapmadığını söyledi. O kadar sinirlendim ki hem aldıklarımı hem de kendi ürünümü kasada bırakıp çıktım. Ürünüme mi yansam, harcadığım zamana ve yol parama mı bilemedim.

Ziynet 157 Okunma

Cevaplar

  • Ziynet 13 Şubat 2014

    Standart bir cevap yazılmış kopyala yapıştır ile tüm müşterilerine aynı cevabı veren bir firma.Sizin markanızı asla tercih etmem bir daha, çevreme de ettirmem.

  • Koton Temsilcisi31 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Koton ürünleri ile ilgili görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Siz Değerli Müşterilerimizin satın aldıkları bir ürünü kullanmamanız ya da üretim hatası bulunması durumunda, nakit ödemelerde satış belgeniz (fatura/fiş) ile tüm Koton Mağazalarımızdan, kredi kartı ile yapılan ödemelerde ise; fatura/fiş ve slip ile beraber ürünü satın aldığınız mağazaya ibraz etmeniz halinde 30 gün içinde para iadesi olanağı sağlamaktayız. Bilgilerinize sunar, markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Koton Müşteri İlişkileri

  • Ziynet 30 Ocak 2014

    LCW 'den aldığım ve hiç giymediğim bir ürünü, üzerindeki etiketle bir sezon sonra götürüp yeni başka bir ürünle değiştirdim. Oğlumun Polo'dan alıp bir yaz giydiği ayakkabısı açılınca götürdük fiş bile sormadan anında değiştirdiler. Eşimin Mavi'den aldığımız kabanı iki kış sonra yıkanıp bozuldu, götürdük anında yeni ürünle değiştirdiler...daha onlarca örnek verebilirim. Koton'u anlamak mümkün değil, ürünümün değeri topu topu 20 TL, hiç giyilmemiş ve üzerinde etiketi ve her türlü bilgisi var. Değiştirse ben kaç kat daha pahalı başka ürün alacağım, müşteriye böyle davranırsanız siz kaybedersiniz...size en iyi ceza bir daha Koton'a girmemek, bu olayı herkese de anlatacağım. Bu arada 20 TL de borcunuz var bana...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön