07 Nisan 2014

Koton Fiş Olduğu Halde Para İadesi Yapmıyor.

Mardin Merkez'de yer alan Koton mağazasından eşimin aldığı kıyafeti ''ertesi gün'' iade edip ücretini geri almak istedim. Kıyafet hiç giyilmediği, fişim ve değişim kartım da olduğu halde para iadesi yapamayacaklarını söylediler.

Diğer taraftan Koton çalışanlarının kaba ve umursamaz davranışlarına maruz kaldım. Koton benzeri hiç bir büyük mağazada bu tarz bir olay yaşamamıştım. Bu tavrı Koton'a hiç yakıştıramadım.

Şikayetime karşılık kalıp cevaplardan göndermemenizi rica ediyorum. Kısa zamanda bana çözüm sunacak makul bir cevap bekliyorum. Aksi takdirde tüketici haklarına başvuracak ve gereğinin yapılması için her türlü yerde şikayetimi belirteceğim!

Cevahir 826 Okunma

Cevaplar

  • Cevahir17 Nisan 2014

    firmanın tarafıma telefonla ulaşamamış olması ve cevabını ben elimdeki ürünü beğenmediğim başka bir ürünle değiştirmek zorunda kaldıktan sonra göndermiş olması ( para iadesi yapmadıkları için) bana her hangi bir fayda sağlamamış oldu. üstelik ürünümü mağaza çalışanların lakayıt tavırları altında değiştirmek zorunda kaldım. bu deneyim benim kotona olan bakış açımı büyük ölçüde sarmış oldu. denetimsiz mağazaların açılması, gelişigüzel, eğitimsiz elemanlara mağazalarda görev verilmesi böyle büyük ve tanınan bir firmanın itibarı için yeterince olumsuzluk taşımakta. bu sebeple özet olarak söylemek gerekirse firma ratafından sunulan çözüm işe yarar gözükse de bana bir fayda sağlamamıştır. yaşadığım bu gereksiz sıkıntıdan sonra bir daha koton mağazalarına uğrayacağımı ne yazık ki sanmıyorum. saygılar.

  • Koton Temsilcisi09 Nisan 2014

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza iletmiş olduğunuz konu nedeniyle üzüntülerimizi bildiririz. İletişim bilgilerinizden tarafınıza ulaşamadık. Konu ile ilgili olarak şikayetiniz mağazamıza iletildi,mağazayı ziyafert etmeniz halinde yardımcı olunacaktır. Bilgilerinize sunar,alışverişlerinizin devamını dileriz. Saygılarımızla, Koton Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön