11 Nisan 2013

Koton Faturamı Kaybettim Değişim Yapmıyorlar!

1 Nisan 2013 tarihinde eşime Koton mağazasından bir ceket aldım, bedeni olmadı değişim yapmak için mağazaya gittim fişimi kaybettiğim için değişim yapamadıklarını söylediler. Arkadaşım İ***' den aldığı ayakkabının değişimini fişsiz yaptı.

Benim aldığım ceketin üzerinde etiketleri duruyor değişim yapmıyorlar bu fişlerin bir kayıtları mağazada olmuyor mu? Koton sadece satarken mi iyi davranıyor müşteriye, fişi bulamadıysam ürününü tanıyamıyorlar mı? Değişim yapmazsanız çöpe gidecek ceket ve bir daha da sizden alışveriş yapmayacağım herkese de anlatacağım.

Senem 839 Okunma

Cevaplar

  • Senem 11 Nisan 2013

    Benden önceki şikayetleri de okudum. Herkese aynı maili atıp duruyorsunuz. Ben sizi büyük bir firma sanıyordum yanılmışım.

  • Koton Temsilcisi11 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Koton ürünleri ile ilgili görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Satın aldığınız ürünü kullanmamanız ya da herhangi bir üretim hatası bulunması durumunda, satış belgenizi (fiş, fatura) beraberinde getirmeniz halinde, 30 gün içerisinde değiştirme olanağı sağlamaktayız. Yukarıda belirtilen prosedür çerçevesinde işlem yapılmaktaduır. Bilgilerinize sunar, markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Koton Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön