02 Temmuz 2013

Koton Değişim Yapmadı!

27. 06. 2013 Tarihinde Sakarya/Adapazarı Koton Mağazalarından birinden 3 adet bluz aldım. Değişiklik yapmak için bugün yani 02. 07. 2013 tarihinde Koton' a gittim. Benden Fatura yada değişim fişi ibraz etmemi istediler.

Hediye olmadığı için değişim fişi yoktu. Faturayı da düşürmüştüm. Kusura bakmayın değiştiremeyiz dediler. Alalı 1 hafta olmamış, üstünde etiketleri duruyor, barkodu var ama değiştiremiyorlar.

Bu kadar keyfi, bu kadar insanları zor durumda bırakan bir uygulama olabilir mi. Küçücük mağazalar bile sizi güleryüzle karşılayıp, sisteme girip o güne ait faturanın bir örneği çıkarıp elinize verebiliyorken, güya kendini kurumsal gören Koton bunu yapamıyor. Bir daha Asla Koton.

Emine 103 Okunma

Cevaplar

  • Emine10 Temmuz 2013

    Almış olduğum ürünü değiştirmediler.. sorun çözülmedi. Bu sebeple koton dan alışveris yapmam

  • Koton Temsilcisi05 Temmuz 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle değerli paylaşımını için teşekkür ederiz. Satın aldığınız ürünü kullanmamanız ya da herhangi bir üretim hatası bulunması durumunda, satış belgenizi (fiş, fatura) beraberinde getirmeniz halinde, 30 gün içerisinde değiştirme olanağı sağlamaktayız. Yukarıda belirtilen prosedür çerçevesinde işlem yapılmaktadır. Bilgilerinize sunar, markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Koton Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön