19 Temmuz 2013

Koton Değişim Yapılmıyor!

Koton' dan 2 hafta önce aldığım gömleğin, ilk yıkama sonucunda her iki kol altından kumaş kısmında açılmalar oldu. Ürünü mağazaya götürdüğümde fiş olmadan değişim yapamayacaklarını söylediler.

Fişi kaybettiğimi belirtmeme rağmen herhangi bir işlem yapmadılar. Buradan yetkililere soruyorum: Ben Koton' dan ürün alırken 1 kere giymek için mi alıyorum? Ürünün tek yıkamada bu hale gelmesi benim sorunum mu? Kurumsal bir firmanın müşteri memnuniyeti bu mudur?

Gülşah 77 Okunma

Cevaplar

  • Gülşah25 Temmuz 2013

    Koton firması şikayetim için herhangi bir çözüm üretmedi.Bu firmanın, kurumsallığının gözden geçirilmesi gerektiğini düşünüyorum.

  • Gülşah19 Temmuz 2013

    Koton ürünlerinin bu kadar kalitesiz olduğunu ve sorun yaşayacağımı bilseydim fişi saklardım. sorunlu ürünleri fiş yok diye müşteriye kakalamanız hoş değil. bir daha asla koton markasından ürün satın almam.

  • Koton Temsilcisi19 Temmuz 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Koton ürünleri ile ilgili görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Satın aldığınız ürünü kullanmamanız ya da herhangi bir üretim hatası bulunması durumunda, satış belgenizi (fiş, fatura) beraberinde getirmeniz halinde, 30 gün içerisinde değiştirme olanağı sağlamaktayız. Yukarıda belirtilen prosedür çerçevesinde işlem yapılmaktadır. Bilgilerinize sunar, markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Koton Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön