06 Haziran 2013

Koton Değişim Yapılmıyor!

Kahramanmaraş piazza avm Koton mağazasından almış olduğumuz bayan pantolonun bacak kısmında bulunan boya lekesi sebebiyle değişim yapılmasını istedik. Kendini mağaza satış sorumlusu olarak tanıtan bayan elemanınızın kaba ve çözümden uzak tavırlarlarıyla karşılaştık.Ve pantolonu değişim yapamayacağını söyledi. Farklı mağazalarda karşılaştığımız çözüm seçeneklerini sizdede görmek istiyoruz. Aksi halde çok müşteri kaybı yaşayacağınızı belirtirim..

Fatih 210 Okunma

Cevaplar

  • Fatih'in Teşekkür Mesajı06 Haziran 2013

    Konusu geçen şikayetim ile ilgili gerek Koton genel merkezden gerekse de K.maraş Piazza AVM Koton mağazasından tarafıma çözüme yönelik geri bildirim çok kısa sürede sağlanmıştır.Özellikle Piazza Avm Koton Mağaza Satış Müdürü Cihat Beyin yaklaşımı takdire değerdi..Teşekkürler..

  • Fatih06 Haziran 2013

    Yapmış olduğunuz açıklamanın çözüm üretmeye yönelik olmadığını düşünüyorum.bir defa kullanılan ürün de bir hata görülmüşse ve de bu dile getirilmişse mağazanız tarafından gerekli işlem yapılmalıydı.burada eleştirilen müşteriye yaklaşım tarzınız ve satış temsilcinizin kabalığı.gerekli çalışmaların yapılıp değişim için tarafıma bildirimde bulunmanızı istiyorum.aksi halde bu markayı tekrar tercih etme konusunda tereddütlü olacağım..ve yasal yollardan hakkımı arayacağımı bildiririm..

  • Koton Temsilcisi06 Haziran 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Koton ürünleri ile ilgili görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Satın aldığınız ürünü kullanmamanız ya da herhangi bir üretim hatası bulunması durumunda, satış belgenizi (fiş, fatura) beraberinde getirmeniz halinde, 30 gün içerisinde değiştirme olanağı sağlamaktayız. Yukarıda belirtilen prosedür çerçevesinde işlem yapılmaktadır. Bilgilerinize sunar, markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Koton Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön