Koton Değişim Yapılmıyor!

Tuğçe Ö. |

Koton mağazasından almış olduğum ürünü faturası olmadığı için değişimi yapılamadı. Ki devamlı müşterisiyim çalışanlar beni tanıyor. Etiketleri üzerinde ne zaman aldığımı biliyorlar ve insanlık hali faturamı kaybettim. Genel merkeze mail atın olumlu dönerler dediler ama olumsuz döndüler. Gerçekten çok sinir oldum. Bir daha oradan alışveriş yapmayacağım.

Etiketler :

Bayi Personel Ürün İade / Değişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tuğçe Ö.
  23 Mayıs
  17:41

  Bu cevabi mail olarakta aldim.kliselesmis sozleriniz.ikinci bir mail attim cevap bile verilmedi.genel merkezi aradim.durumumu iza etmeye calistim teldeki bayana yaklasimi hic memnun edici degildi.nerdese dovecek bir ses Tonu vardi.bu kadar Kati kuralci olmatin dedim.bana "eger faturani kaybetmeseydin altinda yazan yazida iade ve degisim islemlerinizde faturanin gerekli oldugunu okurdunuz dedi.ve Ben cok sinir olsun.faturami buldum.gittim kotona iade etmek istiyorum dedim.bana iade almiyoruz dedi.bende nite faturanin altinda yaziyor dedim ve iade mi yaptirdim.bir daha da kotondan alisveris yapmayi dusunmuyorum. O kadar cok kurumsal firmadan alisveris yapiyorum ki internet alisverisleride dahil bole bir yaklasim ve Kati kuralli firma gormedim.bole cok musteri kaybedersiniz.

 • 21 Mayıs
  09:03

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle Koton ürünleri ile ilgili görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

  Satın aldığınız ürünü kullanmamanız ya da herhangi bir üretim hatası bulunması durumunda, satış belgenizi (fiş, fatura) beraberinde getirmeniz halinde, 30 gün içerisinde değiştirme olanağı sağlamaktayız.

  Yukarıda belirtilen prosedür çerçevesinde işlem yapılmaktadır.

  Bilgilerinize sunar, markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Koton Müşteri İlişkileri