09 Nisan 2013

Koton Çantanın Düğmesi Yerinden Çıkıyor!

Şikayetim bundan yaklaşık 25-30 gün önce Balıkesir milli kuvvetler caddesinde bulunan mağazanızdan aldığım 3YAM30231OA999M kodlu çanta ürününüzü satın aldım ve 5 gün sonra ilk kullanımım da ön düğmesi yerinden çıktı ve mağazanıza gittim şube müdürü yardımcı oldu ve ürünü değiştirdi yeni ürünü aldım ve tekrar seyahata çıktım.

Yeni ürün aynı yerden tekrar hata verdi ve üstüne üstlük rengi soldu ve fermuarı bozuldu aynı şekilde tekrardan mağazaya gittim fakat bu sefer fişim olmadığından değişim gerçekleşmedi ve şu anda aldığım ürün kullanılamaz halde.

Mehmet 77 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet25 Temmuz 2013

    firma kesinlikle çözüm odaklı olmayıp müşteri kaybına açıktır

  • Koton Temsilcisi10 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Koton ürünleri ile ilgili görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Satın aldığınız ürünü kullanmamanız ya da herhangi bir üretim hatası bulunması durumunda, satış belgenizi (fiş, fatura) beraberinde getirmeniz halinde, 30 gün içerisinde değiştirme olanağı sağlamaktayız. Yukarıda belirtilen prosedür çerçevesinde işlem yapılmaktadır. Bilgilerinize sunar, markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Koton Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön