Koton Aynı Ürünler Farklı Fiyata Satılıyor!

Masal D. |

22.10.2015 tarihinde Edirne Koton Mağazası'ndan Disney etiketli çok sayıda ürün aldım.
Reyondaki ürünlerin bazılarında indirim etiketi vardı. Eve gittiğimde aldığım hiçbir ürünün indirimli fiyat üzerinde satılmadığını fark ettim.

Ertesi gün bilgi için mağazaya gittiğimde benim aldığım ürünlerin barkotlarının yeni olduğu, indirim etiketi olan ürünlerin eski barkotlu olduğunu söylediler ve fiyat iadesi yapmadılar.
Barkotun eski ya da yeni olduğunu tüketici nasıl bilebilir ve tıpatıp aynı olan ürünler aynı zamanda aynı rafta nasıl farklı fiyata satılabilir?

Tüketiciyi bu şekilde yanıltmak ne kadar doğru? Üstelik mağaza çalışanları hiçbir şey yapamayız diyerek durumla ilgilenmediler bile.

Etiketler :

Fiyat Kampanya-Taksit

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Masal D.
  27 Ekim
  19:56

  Koton Musterilerinin Dikkatine:
  Koton firması eski sezonda üretilen bir ürünü yeni sezonda yeniden üretip piyasa sürdüğünde eski ürün ucuz, yeni ürün yüksek fiyatla satılıyormuş. O yüzden tüm Koton müşterilerine indirim etiketine güvenerek alışveriş yapmamalarını öneririm. Çünkü kasada sürprizle karşılaşabilirler!
  Benim aldığım ürünler yeni sezonda piyasa cıktıgı için ürünlerdeki indirim etiketlerine rağmen ben yeni barkot-yüksek fiyat uygulamasına takıldım! Önerilen çözüm de eski barkotu olan uygun bedenleri vermeye çalışmak oldu! Yerel marketler bile indirim etiketi-kasa uyuşmazlığında hiç teklifsiz fiyat indirimi yaparken Koton gibi bir markaya bu çözüm hiç yakışmadı!

 • 27 Ekim
  11:07

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz ile ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz.

  Saygılarımızla,

  Koton Müşteri İlişkileri
  0850 208 71 71