15 Mayıs 2013

Koton Aynı Gömlek Farklı Fiyatlar!

14.05.2013 akşam saatlerinde Cevahir Koton mağazasına alışverişe gittim. Reyonda yer alan gömleğin üzerinde %50 indirimli fiyat yer alıyordu. Kendime uygun bedeni alıp deneyip ardından kasaya gittiğimde bana indirimsiz fiyat söylediler. Nedenini araştırdıktan sonra indirimli olan ürün outlet mağazasından gelen değişim ürünüymüş.

Ben bir tüketici olarak iki aynı ürün gördüğümü ve bunun benim sorunum olmadığını söylediğimde pek hoş olmayan durumla karşılaştım. Tüketici haklarına istinaden benim ürünü düşük fiyattan almam gerekiyordu. %50 indirimli 38 beden ürünü alırsam aynı fiyattan verebileceklerini fakat 36 bedenini veremeyeceklerini söylediler.

Fulya 95 Okunma

Cevaplar

  • Fulya 20 Mayıs 2013

    Ben de bunu iddaa ettim fakat lehime olan fiyat verilmedi. Koton firmasına hiç yakışmadı bu davranış...

  • Koton Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza iletmiş olduğunuz konu nedeniyle üzüntülerimizi bildiririz. Mağazalarımızda ilgili kanun gereği; etiket ile kasa arasında bir fiyat uyumsuzluğu var ise; müşteri lehine olan fiyat uygulanmaktadır. İlgili kanun ise; gördüğünüz ürünün etiket fiyatı için geçerlidir. Bilgilerinize sunar, markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Koton Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön