02 Nisan 2013

Kotex Gelişmeyi Unuttu!

Kotex ilk çıktığında "Sonunda işe yarar bir ürün üretebildiler" Ancak şimdi "Kotex dışında bir şey almak istiyorum" diyorum, alternatiflere yöneliyorum. Sizin ürün anlayışınız bu mu gerçekten! Müşteriyi ilk ürünle toplayıp sonra kendinize bağlayıp sonra da öylesine ürünler üretip satmak mı? Sizin yanınızda piyasada mevcut bulunan birçok firma var ve şuan sizden çok daha iyi ürünleri mevcut.

Benim bildiğim bir firma kendisini günden güne iyileştirir. Ama sizler tam zıttında bir politika izliyorsunuz. Ürettiğiniz ilk ürünlerin kalitesi şuan piyasa da bulunan ürünlerinizin yanından bile geçemez. Siz sanıyor musunuz ki bağımlı müşteriyiz. Ürünlerinizi kalite testinden geçirmeyi unutuyorsunuz!

Büşra 197 Okunma

Cevaplar

  • Kotex Temsilcisi02 Nisan 2013

    Değerli Tüketicimiz, Geri dönüşleriniz bizim için çok önemli ve değerlidir. İhtiyaçlarınızı daha iyi karşılayabilmek adına ürünümüzü geliştirdik. Kotex Ultra’nın yumuşak ve pamuksu dokusu muhafaza edilerek, emiciliği dry point teknolojisi ile 46% arttırıldı.Geri bildiriminiz, urun gelistirme departmanimiza iletilecektir. İlginize teşekkür eder, sağlık dolu günler dileriz. Kimberly-Clark Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön