06 Haziran 2014

Koskoca TTNET'in Şehir Merkezinde Altyapısı Yokmuş!

Bursa ili merkezinde ikamet etmekteyim. 3 Mayıs 2014 tarihinde yeni taşındığım adresime TTNET naklimin gerçekleşmesi için başvurdum. Bugün 5 Haziran 2014. Bu geçen sürede Türk Telekom Müdürlüğüne 4 kez gittim, 4440375'i en az 7 kere aradım. Bana verilen cevap: taşındığım adreste alt yapı ve şebeke olmadığını söylediler!

Türkiye'nin en büyük alt yapısına sahip olduğunu söyleyen bu kurum bu kadar uzun sürede bu işi beceremiyor mu? Ben ve eşim öğretmeniz. Ve internetle bir çok işimiz oluyor haliyle ama bu nakil işleminin gerçekleşmemesinden dolayı internet cafelerde sürünüyoruz.

Ödemelerimizi çok güzel takip eden yetkililer, niye isteklerimizi aynı titizlikle takip etmiyorlar? Şikayetçiyim!

Mustafa 567 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Haziran 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Haziran 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön