18 Mayıs 2016

Koskoca Medical Park Hastanesi Stajyer Teknisyenlerin Eline Kalmış!

Medical Park Hastanesi Yeni Girne'ye ablamı tansiyon, çarpıntı nedeniyle özelden girişini yaptık. Hastamın EKG'si çekileceği için perdeleri çektik damar yolu açılacaktı belli, belirsiz "H**** F**** S." adlı stajyerden bozma, x markanın eşofmandan hallice siyahlı beyazlı bir ceketini önlüğün üzerine giymiş artist genç perdenin çekilemeyeceğini, hastamın ısrarına rağmen sert ve itici tavırlarla inat yapar gibi üsteledi. Hastama insancıl bir şekil de davranmadı ve emir kipiyle komutlar verdi.

Gözlerim doktoru aradı ancak hastahane de ne bir sorumlu doktor var ne de herhangi biri acil tıp teknisyenlerine emanet etmişler hastaları. Hastanın isteğine karşı ona sert tavırlar almak seni döverim gibi bakmak nedir Allah aşkına?

Böyle bir personeli bünyesinde barındırmak Medical Park gibi büyük bir kuruma yakışmadı. Bu şahısa hasta insana nasıl davranacağı öğretilmeli ve bu kurumdan ihraç edilmelidir.

Kadir 1.260 Okunma

Cevaplar

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi18 Mayıs 2016

    Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hasta yakınımızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz.  Hastamızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak değerlendirme sürecimizi başlatmış bulunuyoruz. Konunun detayları ile ilgili hasta yakınımız bilgilendirilmektedir.  Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İletişim Birimi ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön