16 Mart
#11724794

Koska Baklavayı Bayat Sattı!

16 Mart 2019 tarihinde bir akrabam baklavayı çok seviyor diye ve doğum günü diye olabildiğince güzel bir yerden baklava almak istedim. Hatta Yenibosna'da yakınlarda baklavacılar olmasına rağmen dedim ki taze güzel bir baklava yesin. O yüzden kalktım Koska Sefaköy şubesine gittim yarım kilo akrabama yarım kiloda kendime aldım.


Eve geldim baklava yemek için çayımı demledim bir de ne göreyim bayat baklavaları kutuya doldurmuş vermişler. Hiç yakıştıramadım. Aklımdaki Koska bu değildi. Tamamen fikirlerim eksiye döndü. Kendi ağız lezzetimi geçtim. Tatlı seven birine Doğum gününde bayat baklavayı da yedirmiş oldum. Çok teşekkürler Koska!

Mustafa Mustafa 1.237 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Mustafa'nın Teşekkür Mesajı28 Mart

    Geri dönüşünüzün süresi biraz uzun oldu buradan sizlere gelen eleştirilere daha hızlı cevap verirseniz firmanızın kalitesi açısından daha uygun olacağı kanaatindeyim ama tatmin edici bir cevaptı. İlginizden dolayı teşekkür eder bu ayrımı bilmediğimden dolayı ve firmanızı itham altında bıraktığımdan dolayı özür dilerim. İyi çalışmalar.

  • Koska Nazar Boncuklu Temsilcisi27 Mart

    Sayın Mustafa K., Öncelikle firmamıza yaptığınız bilgilendirme için çok teşekkür ederiz. Sefaköy'de bulunan mağaza ve ürünlerinin firmamıza ait olmadığını belirtmek isteriz. Koska markası adı altında iki ayrı firma bulunmaktadır. 35 yıl evvel yaşanan görüş ayrılığı nedeniyle marka yoluna iki farklı firma olarak devam etme kararı almıştır. Bu iki firmanın ürünleri, üretim yerleri ve üretim şekilleri tamamen birbirinden ayrıdır. Sizin gibi duyarlı müşterilerimizden gelen tenkit ve önerilerle iki firmanın ayırt edilebilmesi için logomuzun 'O' harfinin içine nazar boncuğu yerleştirme kararı aldık çünkü müşterilerimizin hangi tesislerde hangi şartlarda ve hangi niteliklerde üretilen ürünleri tükettiğini bilme hakkının olması gerektiğine inanıyoruz. Ambalajında nazar boncuğu logosu bulunan ürünler firmamıza aittir. 700 çalışanımızla tüm Türkiye'de ve dünyada 73 ülkede ürünlerimizi satışa sunmaktayız. CarrefourSA, Metro Grossmarket, Migros, Makromarket gibi yerli ve ulusal zincir marketlerin yanı sıra www.koska.com online alışveriş sitemizde ve Avcılar bulunan iki mağazamızda ürünlerimizi siz değerli müşterilerimizle buluşturmaya devam ediyoruz. Saygılarımızla Koska Müşteri İlişkiler Bölümü

Ziyaretçi Yorumları