Koska Nazar Boncuklu Şikayetime Dönüş Yapmadı.

Adem Ö. |

Dün Koska müşteri hizmetlerini aradım ve Kadıköy'den aradığımı söyledim şikayetimi aktardım geri dönüş yapılmadı. Yapılırsa sizin için iyi olur!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Adem Ö.
  18 Temmuz
  20:18

  Evet aradım ve kıl değil bayan saçı olduğunu söyledim iddaa demeyelim çünkü iddaa değil resmen içinde kocaman bir saç VAR.

  Analiz derken neyi analiz edeceksiniz koskoca yılların koskası sınız bu durum hiç mi hiç hoş değil ve aranmamam hiçde hoş değil benim elimde aldığım Marketin fişiyle birlikte jelatini açılmamış bir adet sizin olan portakallı reçel'iniz var.

  Ben gerekli yerlerde analizini yaptırırım.

  İlginiz için teşekkür ederim,iyi günler dilerim.

  Saygılarımla,

  Saygılarımla

 • 18 Temmuz
  17:32

  Sayın Adem Özkan,

  17.07.2014 tarihinde müşteri ilişkiler bölümünü arayarak reçelde kıl çıktığı iddiasında bulundunuz. Bu durum bizim açımızdan son derece şaşırtıcı olduğundan dolayı ürünü hemen sizden aldırarak analiz etmek istedik. Yapılacak olan analiz sonucunda size sağlıklı bilgi vereceğimizi bildirdik. İşleyiş prosedürünü dün sizinle paylaştık ancak ürünü bize veremeyeceğinizi bildirdiniz. Bu doğrultuda müşteri ilişkileri departmanı prosedürü gereği, ürünü sizden alamadığımız için analiz yapılamamış olup herhangi bir geri bildirim yapılamamıştır. Bu süreç boyunca işbirliği konusunda desteğinizi rica eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,