01 Kasım 2016 #6828606

Koska Mahir Gıda Helva Aldım Ama Gramajı Düşük Çıktı

Daha önceden de Koska Helva'yı güvenle tüketirdim. Fakat dün akşam marketten almış olduğum 200 gr'lık Koska Helva'nın gramajı eksik çıkmıştır. Fotoğrafını çekip yolladım. Hatta emin olmak için mutfak terazimizde tarttık ve 164 Gr. Geldiğini gördük. Başkası söylese inanmazdım ama Koska Helva'da ilk defa böyle bir şeyle karşılaşıyorum.

Atakan 1.447 Okunma

Cevaplar

  • Atakan'ın Teşekkür Mesajı04 Kasım 2016

    Koska Nazar Boncuklu firmasına ilgilerinden ve küçük hediyelerinden dolayı teşekkürlerimi iletiyorum.

  • Atakan01 Kasım 2016

    İlginize teşekkür ediyorum. Firma hakkında bu bilgiyi bilmediğim için hatamdan dolayı özür dilerim. İlgili diğer firmaya şikayetimi iletmiş bulunuyorum.

  • Koska Mahir Gıda Temsilcisi01 Kasım 2016

    Müşteri ile görüşüldü ve ürünün bize ait olmadığı tespit edildi. Koska adı altında ürün üreten iki Koska firması olduğunu size bildirmek isteriz. ‘KOSKA’ markası müşterek marka olduğundan, biz KOSKA markasıyla Mahir Gıda San. Tic A.Ş. olarak üretim yapıp halkımızın beğenisine sunmaktayız. Diğer adı geçen firma boncuklu KOSKA markasıyla Merter Helva San. Tic. A.Ş. adı altında üretim yapmaktadır. Biz ürünlerimizi 41 adet satış mağazalarımızda, uluslararası zincir gibi yerlerde satışa sunmaktayız. Ama diğer firma adına müşterek marka olması dolayısı ile sizden onların adına özür dileriz..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön