25 Ocak 2014

Kosifler Oto'dan Aldığım Araç Fabrika Çıkışlı Hatalı

BMW 1,16 model aracım henüz bir yıl olmadan, Fabrika çıkışından kaynaklanan iki aynı arızayı bir ay içinde tekrarlamıştır. Yine bir yıl içinde fabrika hatası nedeni ile farklı bir arıza nedeni ile halen aracım serviste ve yurt dışından parça beklenmektedir.

Ben mağduriyetimi bir kenara bırakıp, bu aracı kullanırken artık can güzelliğimiz olmadığını düşünüyorum. Fabrika çıkışından kaynaklanan 3.kez servise giren bir aracın kullanıcısı olmak istemiyorum.

Bu arıza nedeni ile (çünkü aracım 100 km ile giderken aniden duruyor v.s.) başıma gelecek kaza v.b. gibi işlerden Kosifler Oto sorumludur.

Nihal 1.720 Okunma

Cevaplar

  • Nihal 25 Ocak 2014

    Sayın Yetkili, Durumun bir yıl önceki şikayet ile aynı olmadığını zaten belirttim ve biliyorum. Daha da kötüsü bu ya zaten aracımın fabrika çıkışından kaynaklanan farklı farklı bir çok yerinde hata var ve ben bu nedenle ve sizin yüzünüzden madurum. Daha önce de belirttiğim gibi bu aracı kullanırken risk altındayım. Gereğinin yapılmasını ve benimde ne gerekiyorsa yapacağımı bilmenizi isterim. Nihal ERDEM

  • Kosifler Oto Temsilcisi25 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Geçtiğimiz yıl başlarında yaşadığınız olumsuz durum ile ilgili öncelikle üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Bununla birlikte, 24.01.2014 tarihli servis ziyaretinizde tarafımıza bildirilen şikayetinizin, yaklaşık 1 yıl önce tarafımıza bildirimiş ve o dönemde giderilmiş olan durum ile bir bağlantısı bulunmamaktadır. Otomobilinizin onarımının en kısa sürede tamamlanabilmesi için gereken özenin gösterildiğini belirtmek ve ürün ile ilgili memnuniyetsizliğinizin ayrıca değerlendirileceğini iletmek isteriz. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Kosifler Oto Servis ve Tic. A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön